Kaymakamımız Sayın Muhammed ÖZTAŞ’ın Yeni Yıl Mesajı;

 

Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakıyoruz. Umutlarımızı ve heyecanımızı canlı tutarak, yeni bir yıla girmenin hep birlikte mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek İhsangazi'nin gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak hedefimiz olacaktır.

İlçemizi ve ülkemizi daha mutlu yarınlara taşımak için bütün vatandaşlarımızın üzerine düşen fedakârlığı yerine getireceğine ve bunu kararlılıkla sürdüreceğine olan inancım tamdır.

Acısı ve sevinciyle 2018 yılını geride bırakırken, yaşadığımız coğrafyamızda yaşanan olumsuzlukların neden olduğu acı ve gözyaşlarının sona ermesi; yerini barış, huzur ve kardeşlik ortamına bırakması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün İhsangazili hemşehrilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                                                                                                                   Muhammed ÖZTAŞ
                                                                                                                                                                                                                 İhsangazi Kaymakamı