Kaymakamımız Sayın Ömer Faruk CANPOLAT Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kıymetli İhsangazili hemşehrilerim;
Rahmetiyle, şefkatiyle, güzellikleriyle bizi kuşatan, gönüllerimizi birleştiren on bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak; bu mübarek ayda pekiştirdiğimiz kardeşlik, paylaşım, gönül birliği duygularının dalga dalga yayılacağı Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluk ve huzurunu yaşamaktayız. 
Ramazan Bayramı, geride bırakılan mübarek ayın idrakine tam manasıyla varmış olarak sağlanan birlik-beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygı, anlayış atmosferinin on bir aya aktarılmasının en önemli vesilesidir. Bu mübarek bayramın fırsat bilinerek dargınlıkların giderilmesini, kıymetli büyüklerimizin gönüllerinin hoş edilmesini, bu şekilde nice bayramlara milletçe sağlıkla, huzurla ve barış içerisinde erişmeyi Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri ve değerli gazilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın, hassaten İhsangazili hemşehrilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bu mübarek bayramın aziz milletimiz ve tüm İslam alemi adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor; saygı ve sevgilerimi sunuyorum."

Ömer Faruk CANPOLAT
İhsangazi Kaymakamı