İlçe Ziyaretleri ve değerlendirme toplantıları kapsamında,  ilk ziyaretini ilçemize düzenleyen Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM, Kaymakamımız Sayın Ömer Faruk YILMAZ’dan brifing  aldı. Toplantıda ayrıca Belediye Başkanı Zühtü DANACI da yapmış olduğu hizmetler konusunda sunum gerçekleştirdi.
Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM Başkanlığında yapılan İhsangazi İlçesi Değerlendirme Toplantısına, Kaymakamımız Sayın Ömer Faruk YILMAZ, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü DANACI, ,  İl Milli Eğitim Müdür Cengiz BAHÇACIOĞLU, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman YAMAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Tahir KARAHASAN, İl Müftü Vekili Yüksel BAŞKAN, Kurum amirleri, İlçe mahalle ve köy muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Toplantıda İlçe halkı, mahalle ve köy muhtarlarının yaşadıkları sorunları ve talepleri dinleyerek, ilgili kurumlara talimatlarda bulunan Valimiz Sayın Mesut YILDIRIM; İl Özel idaresi Genel Sekreteri, İl Milli Eğitim Müdürü ve Tarım İl Müdüründen de gündeme gelen konularla ilgili olarak ayrıntılı bilgi aldı.