İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ ve KÖYLERE H.G. BİRLİĞİ
 
 
          Kurumumuzda üç personel mevcuttur.  Bu personel; 1 Özel İdare Müdürü, 1 Şef ve 1 Şoför den oluşmaktadır.
 
Görevi
Adı soyadı
Kadro durumu
Özel İdare Müdürü
Hüseyin BODUR
Müdür
Şef                    
Çınar TAFRACI
Şef
Şoför
Ayhan GÜCÜKBERGEN
Şoför
 
            İlçemize bağlı 23 Köy ve 85 Ünite olup, 108 yerleşim yeri ile 311 km. yol ağı bulunmaktadır. Bu yolların 84 km si Asfalt yol geri kalan 227 km. si de Stabilize yoldan oluşmaktadır.
 
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
 
            Birliğin oluşturulmuş bir kadro yapısı yoktur. İlçe Özel İdare Müdürü Birlik Müdürü olarak, Şefi de Birlik Gerçekleştirme Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Her iki kurum bir arada yürütülmektedir.
            Köylere Hizmet Götürme Birliği taşınmaz malı olarak İsalar Mahallesi Haraçoğlu Sokak da Ahşap Su değirmeni bulunmaktadır. Su değirmeni 3 yıllığına kiraya verilmiştir.    
            Köylere Hizmet Götürme Birliğinde Belirsiz süreli İşçi pozisyonunda çalıştırılan 2 adet personel mevcuttur. Ayrıca İl Özel İdareden görevlendirilen 1 adet greyder operatörü bulunmaktadır.
 
                            Müdürlüğümüze bağlı Bakım evi (Şantiye) bulunmaktadır. Arazi çalışması yapılmadığı zamanlarda Personel tarafından ayrıca iş makinelerinin bakımı ve park yeri olarak kullanılmaktadır.                            
           Bakımevi makine parkında 1 greyder, 1 Lastik tekerlekli yükleyici, 1 Doç kamyon ile  K.H.G.B. tarafından alınan l adet portatif kar bıçaklı damperli Fatih kamyon mevcuttur.
                           Müdürlüğümüz taşınmaz malı olarak Kaymakam Lojmanı mevcuttur.
                Bu iş makineleri ile personel, İlçemize bağlı 23 Köyde kış aylarında karla mücadelede yaz aylarında ise son yıllarda KÖYDES projesi kapsamında çalıştırılmaktadır.
            İlçemizde 23 köy ve 10 mahalle muhtarı bulunmaktadır. Bunların maaşları ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Okulların Bakım-Onarım, elektik, su, telefon vb ödemeleri Müdürlüğümüz tarafından yapılmaktadır.